قیمت پلی اتیلن سبک خطی

قیمت پلی اتیلن سبک خطی

قیمت پلی اتیلن سبک خطی

قیمت پلی اتیلن سبک خطی یا همان (LLDPE) امروزه با توجه به نوسانات بازار ارز بسیار متغیر می باشد. همین تغییر در قیمت سبب می شود تا تولید کنندگان و مصرف کنندگان نتوانند برای محصول نهایی خود قیمت دقیقی عرضه کنند. قیمت گذاری پلی اتیلن سبک خطی با توجه به عواملی انجام می شود. این عوامل سبب می شوند تا قیمت محصول نهایی به سود هر دو طرف خریدار و فروشنده باشد. اگر شما نیز قصد خرید این محصول شیمیایی پر طرفدار را دارید بهتر است به ادامه این مقاله سری بزنید. در ادامه ما نکات مهمی در نحوه خرید این محصول ذکر شده است.

قیمت امروزه پلی اتیلن سبک خطی

قیمت امروزه پلی اتیلن سبک خطی را نمی توان با اطمینان در این بخش عرضه کرد. اگر ما نیاز به اطلاع از آخرین قیمت پلی اتیلن سبک خطی یا (LLDPE) را دارید؛ توصیه می کنیم به یکی از سایت های معتبر یا دفاتر فروش این محصول در شهر های مختلف مراجعه نمایید. افراد حاضر در این دفاتر یا سایت ها با ارتباط مستقیم از کارخانه آخرین قیمت پلی اتیلن سبک خطی را به شما عرضه می کنند. در آخرین تغییرات قیمتی برای پلی اتیل سبک خطی، قیمت این محصول به شرح زیر بوده است.

 1. قیمت پلی اتیلن سبک خطی : 35 هزار تومان

عوامل تاثیر گذار در قیمت پلی اتیلن سبک خطی

عوامل تاثیر گذار در قیمت پلی اتیلن سبک خطی همان دلایلی هستند که سبب عرضه و قیمت گذاری عادلانه و یکسان برای این محصول می شود. علاوه بر آن، این عوامل سبب می شوند تا تغییرات ایجاد شده به خریدار و فروشنده ضرری وارد نکند. از جمله این عوامل عبارت اند از:

 1. تغییرات قیمت ارز: تولید این محصول وابستگی زیادی به قیمت ارز داشته و با تغییر آن قیمت نهایی این پلی اتیلن نیز تغییر می کند.
 2. میزان تولید: میزان تولید و عرضه پلی اتیلن سبک خطی در بازار یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول می باشد.

قیمت امروزه پلی اتیلن سبک خطی

خرید پلی اتیلن سبک خطی

خرید پلی اتیلن سبک خطی امروزه توسط بسیاری از تولید کنندگان در کشورمان انجام می شود. خریداران این محصول شیمیایی که از آن در تولید بسیاری از مواد استفاده می شود به دو دسته تولید کننده و صادر کننده تقسیم بندی می شود. تولید کنندگان این محصول را برای تولید محصولاتی مانند نایلون،لوله های پلاستیکی کشاورزی و مواردی از این قبیل خریداری می کنند.

در طرف دیگر صادر کنندگان پلی اتیلن سبک خطی را به جهت صادر کردن آن به کشور های صنعتی از کارخانه های تولید کننده این محصول خریداری می کنند. برای صادر کردن این محصول باید تجربه بسیار زیادی داشت.

میزان خرید پلی اتیلن سبک خطی

میزان خرید پلی اتیلن سبک خطی در سال بسیار زیاد می باشد. همانطور که ذکر شد این محصول به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد، طرفداران زیادی نیز دارد که سالانه امار خرید و فروش این محصول را افزایش می دهند. بیشترین میزان خرید پلی اتیلن سبک خطی مربوط به گرید های زیر می شود.

 1. گرید 38504: این گرید از پلی اتیلن های (LLDPE) اغلب در جهت قالب گیری تزریقی مورد استفاده قرار می گیرند.
 2. گرید (0220KJ): گرید (0220KJ) از پلی اتیلن های سبک خطی برای تهیه نایلون های بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه خرید پلی اتیلن سبک خطی

به نحوه خرید پلی اتیلن سبک خطی در بخش هایی از مقاله اشاره های کلی شده است. اگر شما نیز قصد خرید پلی اتیلن سبک خطی را دارید این بخش مناسب شما می باشد. برای خرید این محصول شما دو راه کلی دارید.

 1. حضوری: شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر فروش کارخانجات تولید این محصول یا دفاتر واسطه های فروش این محصول را خریداری نمایید. البته این کار برای بسیای از افراد مقدور نمیباشد.
 2. آنلاین: راحتترین روش برای خرید پلی اتیلن(LLDPE) در انواع گرید ها خرید از سایت های مختلف به صورت مجازی می باشد. شما می توانید با مراجعه به یکی از این سایت ها محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

نکات مهم جهت خرید پلی اتیلن سبک خطی

در زمینه خرید پلی اتیلن سبک خطی نکات مهمی وجود دارد که شما حتما باید آن ها را به خاطر بسپارید. این نکات به شما در جهات مختلفی کمک کرده و در نتیجه شما می توانید خریدی بدون دردسر داشته باشید. از جمله این نکات عبارت اند از:

 1. خرید از مراکز معتبر: سایت ها دفاتر فروش پلی اتیلن سبک خطی زیاد نبوده و شما باید توجه داشته باشید که از مرکزی معتبر خرید می کنید.
 2. همراه داشتن فردی با تجربه: به همراه داشتن فردی با تجربه یا مشورت با مشاوران فعال در این زمینه قبل از خرید این پلی اتیلن یکی از واجبات این معامله می باشد.

میزان خرید پلی اتیلن سبک خطی

سوالات متداول

1- ویژگی های پلی اتیلن سبک خطی چیست؟

 • میزان جذب آب بسیار کم
 • مقاومت قابل قبول در برابر الکل و باز ها
 • عایق الکتریکی
 • شفافیت در هنگام تولید به صورت فیلم های نازک

2- در تولید پلی اتیلن سبک خطی چه موادی به کار رفته است؟

پلی اتیلن سبک خطی یکی از چندین ماده شیمیایی می باشد که در بازار وجود دارد. مانند همه این مواد در تولید این محصول از مواد زیر استفاده می شود.

 • نفت خام یا گاز طبیعی
 • اتان یا گازوئیل
 • پلی اتیلن

3- برای استعلام قیمت و خرید این محصول به کجا می توان مراجعه کرد؟

همانطور که در طول مقاله نیز ذکر شد دفاتر و سایت هایی برای این کار وجود دارد. سایت های مراکز پتروشیمی و دفاتر آن ها که اغلب در شهر های بزرگ و صنعتی مانند تهران و اصفهان قرار دارند، محل های خوبی برای این کار هستند.

سخن پایانی

در این مقاله ما در مورد یکی از پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین انواع پلی اتیلن یعنی پلی اتیلن سبک خطی پرداختیم. این محصول در عین حال که کاربرد های زیادی دارد از ساختار بسیار ساده تری نسبت به پلی اتیلن های دیگر نیز بهره می برد. زمینه اصلی مورد بحث در این مقاله قیمت این پلی اتیلن می باشد. همانطور که در مقاله نیز مشاهده نمودید قیمت پلی اتیلن سبک خطی در نتیجه نوسانات و عوامل تاثیر گذار قرار گرفته و تغییرات بسیاری دارد. اگر شما در آینده قصد خرید این محصول را داشتید بهتر است نکات مهم ذکر شده در این مقاله را به خوبی یاد بگیرید.

بازرگانی ایرتاز عرضه کننده و تولید کننده انواع مواد اولیه، پلی اتلین، پلی پروپیلن ها، کامپاندها مستربچ و انواع لوله های باکیفیت و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی می باشد. جهت خرید این محصولات و مشاوره می توانید با کارشناسان ما در مرکز فروش تماس بگیرید.

شماره تماس: 09104417319

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها