خرید و فروش مستربچ افزودنی

خرید و فروش مستربچ افزودنی

خرید و فروش مستربچ افزودنی

خرید و فروش مستربچ افزودنی در بازار‌ها‌ی مختلف بسیار رواج دارد. این مواد بسیار پرکاربرد هستند و بعنوان مواد اولیه‌ی ساخت پلاستیک‌ها استفاده می‌شوند. خرید مستربچ افزودنی برای ساخت کالا‌ها و با هدف عرضه در بازار‌های دیگر در حجم‌های بالایی انجام می‌گیرد. هنگام خرید از داشتن نشان استاندارد و باکیفیت بودن کالا باید اطمینان حاصل کنید.

فروش این مستربچ به صنایع پلاستیک سازی و تقاضا کنندگان دیگر بیشتر انجام می‌شود. قیمت این کالا در فروشگاه‌ها یکسان نمی‌باشد. عوامل مختلفی مانند نوسانات ارز و میزان تقاضا در نرخ مستربچ‌ها مؤثر می‌باشند. در این مقاله با قیمت، نحوه خرید و میزان فروش مستربچ افزودنی بیشتر آشنا خواهید شد.

قیمت خرید مستربچ افزودنی

قیمت خرید مستربچ افزودنی با توجه به کیفیت مواد اولیه و نوع آن‌ها یکسان نمی‌باشد. مستربچ‌‌ها در انواع آنتی یو وی، لیز کننده و غیره تولید می‌شوند. این کالا‌ها هر کدام با قیمت متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند. در نرخ این محصول‌ها عواملی مانند میزان عرضه و تقاضا، صادرات، میزان تولید، هزینه‌های تولید، نرخ تورم و گرانی و غیره تأثیر دارند. قیمت روز و کیلویی مستربچ افزودنی در فروشگاه‌ها حدود ۶۴/۰ الی ۰۵/۸ دلار می‌باشد. این مقدارها در بازار بعلت نوسانات ارز و عوامل مختلف هر لحظه بروزرسانی می‌شوند.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت مستربچ افزودنی

در قیمت مستربچ افزودنی عوامل مختلفی تأثیر دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • میزان عرضه و تقاضا: مستربچ‌ها بسیار پرتقاضا هستند و توسط صنایع مختلف بیشتر استفاده می‌شوند. تقاضای بالا در افزایش قیمت این کالا تأثیر دارد. در صورتی که عرضه‌ی مستربچ افزودنی بیش از نیاز بازار باشد نرخ آن کاهش می‌یابد.
 • میزان صادرات: مستربچ افزودنی به کشور‌های مختلفی صادر می‌شود. اگر میزان صادرات این کالا بی رویه باشد نرخ آن در بازار داخلی بالا می‌رود.
 • نرخ تورم و گرانی: افزایش تورم و گرانی سایر کالاها سبب افزایش نرخ مستربچ‌های افزودنی می‌شوند.

قیمت خرید مستربچ افزودنی

نحوه خرید مستربچ افزودنی

خرید مستربچ افزودنی توسط تقاضا کنندگان به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد:

 • خرید مستربچ به روش آنلاین: خرید مستربچ افزودنی به روش اینترنتی در حجم‌های بالایی انجام می‌گیرد. برای اینکار کافی است فروشگاهی معتبر را پیدا کرده و مقدار مورد نیاز خود به این کالا را سفارش دهید.
 • خرید از تولید کنندگان: فروشگاه‌ها، بازرگانان و صنایع مختلف این کالا را بطور عمده از تولید کنندگان می‌خرند. این روش خرید نسبت به بازار آزاد و شیوه‌های مختلف صرفه اقتصادی بالایی دارد.
 • خرید از فروشگاه‌های حضوری: بسیاری از افراد این کالا را از فروشگاه‌های سطح شهر خرید می‌کنند. قیمت فروش این مراکز بالاتر می‌باشد.

نکات مهم جهت خرید مستربچ افزودنی

 • مستربچ‌ها بصورت متنوع در بازار عرضه می‌شوند در خرید باید بدانید که کدام یک را انتخاب کنید. برای مثال گلخانه‌ها به مستربچ آنتی یو وی بیشتر نیاز دارند.
 • در خرید اطمینان حاصل کنید که مستربچ‌ها از مواد اولیه‌ی باکیفیت ساخته شده‌اند. در بازار نوع بی‌کیفیت این کالا‌ها نیز عرضه می‌شوند که کارایی لازم را ندارند.
 • مستربچ‌ها را بهتر است از فروشگاه‌ها و برندهای معتبر خرید کنید. چون کالاهای آن‌ها اصل و باکیفیت می‌باشند.
 • در موقع انتخاب باید دقت کنید که مستربچ‌ها دارای نشان استاندارد هستند.
 • مستربچ‌های انتخاب شده باید بدون آلودگی و عیب باشند.

فروش مستربچ افزودنی

مستربچ‌های افزودنی در تولید پلاستیک‌ها جهت افزایش خواص و عملکرد آن‌ها بکار می‌روند. این محصولات مقاومت حرارتی و کیفیت مواد را بالا می‌برند. بنابراین فروش آن‌ها به صنایع تولید کننده در مقدار‌های بالایی انجام می‌گیرد. فروش مستربچ افزودنی توسط تولید کنندگان بطور مستقیم بسیار رواج دارد. تاجران این کالا‌ها را با هدف صادرات بیشتر خرید می‌کنند.

برخی شرکت‌ها پس از تولید این کالاها را در بازار بورس می‌فروشند. فروش مستربچ افزودنی در مراکز معتبر مانند نمایندگی‌های تولید کنندگان در شهر‌های مختلف انجام می‌شود. این کالا‌ها بعنوان مواد اولیه‌ی پلاستیک‌ها بسیار پرمصرف و پرفروش هستند.

میزان فروش آن

میزان فروش مستربچ افزودنی به مقدار خرید تقاضا کنندگان بستگی دارد. این کالا بطور عمده به تولید کنندگان پلاستیک و صنایع مختلف فروخته می‌شود. در طول سال این صنایع کالا‌هایی زیادی را تولید می‌کنند که باید از مستربچ افزودنی استفاده کنند.

مقدار فروش این کالا‌ها به تقاضا کنندگان در مراکز مختلف افزایش یافته چون تعداد شرکت‌های مصرف کننده بتدریج بیشتر می‌شوند. علاوه بر اینها مستربچ‌ها به مشتریان خارجی و تجار ایرانی فروخته می‌شوند. در حالت کلی مقدار فروش این مواد بیشتر است اما آمار دقیقی از میزان آن در دست نیست.

نکات مهم جهت خرید مستربچ افزودنی

سؤالات متداول

1- مستربچ افزودنی چیست؟

مستربچ نوعی افزودنی پلاستیکی است که از پلیمر‌ها و پیگمنت‌های رنگی ساخته می‌شود. این مواد برای رنگ کردن و یا بهبود خواص مختلف پلاستیک‌ها بکار می‌روند. همچنین در افزایش مقاومت پلاستیک در برابر اشعه‌ی مضر خورشید و حرارت نقش مهمی دارند و استحکام آن را افزایش می‌دهند.

2- خرید و فروش مستربچ افزودنی چه مزایایی دارد؟

خرید و فروش مستربچ‌ها سبب توسعه‌ی اشتغالزایی می‌شوند. خرید آن‌ها برای تولید کالا اهمیت بالایی دارد. چون در صرفه جویی زمان، نیروی انسانی و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کنند. براقیت محصولات پلاستیکی را بالا می‌برند. فروش مستربچ در معرفی و تبلیغ آن مؤثر است تا صنایع تولید کننده بیشتر آن را خرید و استفاده کنند.

3- هنگام خرید مستربچ افزودنی چه نکاتی باید رعایت شوند؟

در خرید کیفیت، خواص و کارایی مستربچ باید بررسی شوند. همچنین تقاضا کنندگان متناسب با نوع مصرف خود مستربچ مناسبی را باید تهیه کنند. برای مثال مستربچ لیز کننده برای جلوگیری از چسبیدن مواد به دستگاه بکار می‌رود.

سخن پایانی

مستربچ‌ها بعلت کاربرد بالا توسط صنایع بیشتر خرید می‌شوند. این مواد کیفیت و خواص کالاها را افزایش می‌دهند بنابراین تولید صنایع بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. امروزه خرید و فروش مستربچ‌ بعلت پرمصرف بودن بیشتر می‌باشد. این مواد به روش حضوری و آنلاین خرید می‌شوند. در خرید مستربچ افزودنی باید توجه داشته باشید تا نوع سالم آن را تهیه کنید.

قیمت این مواد با توجه به نوع برند و کیفیت مواد متفاوت می‌باشد. در نرخ آن عواملی مانند میزان صادرات، عرضه و تقاضا تأثیر دارند. خرید مستربچ افزودنی با هدف ساخت کالا و عرضه در بازار‌های دیگر اهمیت بالایی دارد.

بازرگانی ایرتاز عرضه کننده و تولید کننده انواع مواد اولیه، پلی اتلین، پلی پروپیلن ها، کامپاندها مستربچ و انواع لوله های باکیفیت و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی می باشد. جهت خرید این محصولات و مشاوره می توانید با کارشناسان ما در مرکز فروش تماس بگیرید.

شماره تماس: 09104417319

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها